Понад 300 представників 6 клубів виборювали нагороди Відкритого Кубку обласного центру з Айкідо. Він відбувся  у спортивній залі Національного Агроекологічного Університету. У рамках змагання представники цього виду східних єдиноборств демонстрували свої навички у техніці виконання окремих вправ та  брали участь  в командному заліку.

За результатами змагань найбільшу кількість нагород вищого ґатунку у різних видах програми  здобули представники «Торнадо».

У командному заліку призові місця також посіли вихованці клубів «Самурай» та «Кайкен». Серед переможців Кубку області з Айкідо Голова обласної Федерації Руслан Покотило відзначив Єлисея Руденького, Катерини Сулими, Валерії Атулян, Артема Петренко та Іллі Павлова. З прізвищами інших призерів Кубку Житомира з Айкідо можна ознайомитися на офіційному сайті обласної Федерації.

Варто додати, що  згадані змагання стали заключним етапом підготовки спортсменів обласного центру до Кубку України з цього виду спорту.

Він відбудуться у Житомирі на початку грудня.

Переможці змагань:

Beginner (початковий рівень та 10 кю) – командний залік.

Вік спортсменів – 4 років

І місце ІІ місце ІІІ місце
club Kaiken club Samurai club Hikari
Подорожній Юнусов Ярослав Отиченко Остап

Вік спортсменів – 5 років

І місце ІІ місце ІІІ місце
club Tornado club Hikari club Kaiken
Федишин Ринат Ковальський Влад Піонтківський

Вік спортсменів – 6 років

І місце ІІ місце ІІІ місце
club Samurai club Kaiken club Tornado
Перун Іван Нарбут Федоренко Максим

Вік спортсменів – 7 років

І місце ІІ місце ІІІ місце
club Tornado club Hikari club Samurai
Кравчук Ліза М’який Захар Шевчук Павло

Вік спортсменів – 8 років

І місце ІІ місце ІІІ місце
club Samurai club Tornado club Kaiken
Оліщук Богдан Ільченко Марія Шинаков

Вік спортсменів – 9 років

І місце ІІ місце ІІІ місце
club Tornado club Tornado club Samurai
Броневицький Денис Черкащенко Денис Кальчук Олександр

Light (9 та 8 kiy) – розділ техніка.

Вік спортсменів – 5 років

І місце ІІ місце ІІІ місце
club Tornado club Samurai club Tornado
Руденький Єлисей Калаур Артем Сівирін Віктор

Вік спортсменів – 6 років

І місце ІІ місце ІІІ місце
club Samurai club Bushido club Samurai
Сулима Катерина Ополонець Анжеліна Пронь Анастасія

Вік спортсменів – 7 років

І місце ІІ місце ІІІ місце
club Tornado club Samurai club Tornado
Атулян Валерія Бучинський Єгор Макаренко Вера

Вік спортсменів – 8 років

І місце ІІ місце ІІІ місце
club Kaiken club Samurai club Bushido
Петренко Артем Войтенко Єгор Заянчківський Микита

Вік спортсменів – 9 років

І місце ІІ місце ІІІ місце
club Kaiken club Kaiken club Kaiken
Павлов Ілля Станіславчук Андрій Знаков Олексій

Вік спортсменів – 10 років

І місце ІІ місце ІІІ місце
club Tornado club Hikari club Kaiken
Логвінчук Артем Гамацький Євген Коренівська Злата

Вік спортсменів – 11-12 років

І місце ІІ місце ІІІ місце
club Bushido club Tornado club Bushido
Кормиш Роман Кривульський Ілля Самолюк Іван

Вік спортсменів – 13 років

І місце ІІ місце ІІІ місце
club Daitan club Bushido club Tornado
Пантус Артур Аніщенко Анатолій Кузнецов Дмитро

Вік спортсменів – 14 років

І місце ІІ місце ІІІ місце
club Daitan club Daitan club Samurai
Кириченко Дмитро Русанов Максим Мудрий Назар

Sport (7 – 6 – 5 kiy) – розділ техніка.

Вік спортсменів – 6 років

І місце ІІ місце ІІІ місце
club Samurai club Tornado club Tornado
Музика Діана Войчук-Войтенко Катерина Клепусов Павло

Вік спортсменів – 7 років

І місце ІІ місце ІІІ місце
club Samurai club Samurai club Samurai
Сокольчук Богдан Алтухова Катерина Симон Каріна

Вік спортсменів – 8 років

І місце ІІ місце ІІІ місце
club Tornado club Samurai club Samurai
Гаважук Олександр Олефір Андрій Лещенко Тимофій

Вік спортсменів – 9 років

І місце ІІ місце ІІІ місце
club Samurai club Kaiken club Samurai
Богатирчук Назар Савчук Єгор Калініченко Платон

Вік спортсменів – 10 років

І місце ІІ місце ІІІ місце
club Samurai club Samurai club Tornado
Драк Віталій Мелещенко Андрій Лавренюк Вікторія

Вік спортсменів – 11 років

І місце ІІ місце ІІІ місце
club Samurai club Samurai club Samurai
Чугайнова Дар’я Дідковський Владислав Осауленко Олександр

Вік спортсменів – 1314років

І місце ІІ місце ІІІ місце
club Samurai club Tornado club Tornado
Смокорівський Євген Тарахтій Денис Зубрицький Богдан

Вік спортсменів – 15 років

І місце ІІ місце ІІІ місце
club Samurai club Samurai club Tornado
Сергієнко Софія Окішев Владислав Муляр Микита

Elite (4 – 3 – 2 kiy) – розділ техніка.

Вік спортсменів – 8-11 років

І місце ІІ місце ІІІ місце
club Tornado club Samurai club Tornado
Логвинчук Артур Хвостов Кирило Швайко Анна

Вік спортсменів – 12 + років

І місце ІІ місце ІІІ місце
club Samurai club Tornado club Tornado
Збіковська Світлана Жученко Назар Ярута Анна

Junior Masters (1 kiy – 1 dan) – розділ техніка.

І місце ІІ місце ІІІ місце
club Samurai club Samurai club Tornado
Левковський Олексій Фомін Микола Усачов Андрій